Micro-content (8.x-1.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Add new
gl: Engadir novo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
