Micro-content (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
