Micro-content (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
