Micro-content (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Get the actual content from a content revision.
sv: Erhåll det nuvarande innehållet från en versions innehåll.

en: The time that the node was created.
sv: Tidpunkten för när noden skapades.

en: The time that the node was last edited.
sv: Tidpunkten för när noden senast redigerades.

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.

en: Entity browser
sv: Objektläsare
