Micro-content (8.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
