Micro-content (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты
