Micro-content (8.x-1.0-beta4) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
