Micro-content (8.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Add new
is: Bæta við

en: Updated
is: Uppfært

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
