Micro-content (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Whether a new revision should be created by default
sk: Či sa má predvolene vytvoriť nová revízia

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.
