Micro-content (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Asc
jv: Urut Maju
