Micro-content (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
