Micro-content (8.x-1.8) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Changed
ht: Chanje
