Micro-content (8.x-1.8) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
