Micro-content (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
