Micro-content (8.x-1.8) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Authored on
nn: Skrive

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
