Micro-content (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى
