Micro-content (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Add new
vi: Thêm mới

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
