Micro-content (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: Updated
be: Абноўлена

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
