Microformats (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Country
ca: País

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: About
ca: Detalls

en: Use site name
ca: Utilitza el nom del lloc web

en: Use site slogan
ca: Utilitza l'eslògan del lloc web
