Microformats (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: State/Province
fr: État/Région/Département

en: Street Address
fr: Rue

en: Contact information
fr: Information de Contact

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Full Name
fr: Nom complet

en: About
fr: À propos

en: Tagline
fr: Slogan

en: Phones
fr: Téléphones

en: Personal
fr: Personnel

en: Use site name
fr: Utiliser le nom du site

en: Use site slogan
fr: Utiliser le slogan du site
