Microformats (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Postal Code
sk: PSČ

en: About
sk: Informácie o
