Microformats (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Country
sv: Land

en: Email
sv: E-post

en: Address
sv: Adress

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Street Address
sv: Gatuadress

en: Contact information
sv: Kontaktinformation

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: About
sv: Om

en: Use site name
sv: Använd webbplatsens namn

en: Use site slogan
sv: Använd webbplatsens slogan
