Microformats (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Country
ro: Țară

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Contact information
ro: Informații contact

en: Full Name
ro: Nume complet

en: About
ro: Despre

en: Use site name
ro: Folosiți numele sitului

en: Use site slogan
ro: Folosiți sloganul sitului
