Microformats (2.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: City
el: Πόλη

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: About
el: Περί
