Microformats (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Country
es: País

en: Email
es: Correo electrónico

en: Address
es: Dirección

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: State/Province
es: Estado/Provincia

en: Street Address
es: Calle

en: Contact information
es: información de contacto

en: Postal Code
es: Código postal

en: Full Name
es: Nombre completo

en: About
es: Acerca de

en: Use site name
es: Utilizar nombre del sitio

en: Use site slogan
es: Usar el lema del sitio
