Microformats (2.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Email
he: דוא"ל

en: Address
he: כתובת

en: City
he: עיר

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Postal Code
he: מיקוד

en: About
he: אודות

en: Personal
he: אישי
