Microformats (2.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Contact information
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Personal
kn: ವೈಯಕ್ತಿಕ
