Microformats (2.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Email
lv: E-pasts

en: Address
lv: Adrese

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: State/Province
lv: Novads

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: About
lv: Par
