Microformats (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Country
nl: Land

en: Email
nl: E-mail

en: Address
nl: Adres

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Street Address
nl: Straat & huisnummer/bus

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: About
nl: Over

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Use site name
nl: Naam van de website gebruiken

en: Use site slogan
nl: Slogan van de website gebruiken
