Microformats (2.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Address
pl: Adres

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: State/Province
pl: Województwo

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: About
pl: O stronie

en: Use site name
pl: Użyj nazwy witryny

en: Use site slogan
pl: Użyj sloganu witryny
