Microformats (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Country
gl: País

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Street Address
gl: Enderezo

en: About
gl: Información
