Microformats (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่

en: City
th: จังหวัด

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: About
th: เกี่ยวกับ
