Microformats (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Email
lt: El. paštas

en: Address
lt: Adresas

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: About
lt: Apie

en: Your first name.
lt: Vardas
