Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
