Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Component
az: Komponent

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
