Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Component
cs: Komponenta

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: author
cs: autor

en: by
cs: od

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
