Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Reset
et: Tühista

en: Component
et: Komponent

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: by
et: postitas

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
