Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Component
hi: अंग

en: All
hi: सभी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: author
hi: लेखक

en: by
hi: द्बारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
