Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Component
hu: Összetevő

en: All
hu: Mind

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: author
hu: szerző

en: by
hu: -

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
