Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Component
id: Komponen

en: All
id: Semua

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: author
id: penulis

en: by
id: oleh

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
