Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Reset
is: Endursetja

en: Component
is: Íhlutur

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: author
is: höfundur

en: by
is: eftir

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
