Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Reset
ja: リセット

en: Component
ja: コンポーネント

en: All
ja: すべて

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: author
ja: 投稿者

en: by
ja: 投稿者

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
