Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: by
kk: кұрылған

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
