Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: by
mn: аар

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
