Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: by
nn: av

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
