Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: by
sl: spisal %s

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
