Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: by
sq: nga

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
