Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Component
eo: Komponanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: by
eo: de

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
