Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
