Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
